Dr. Osman SEÇKİN

 

 Dr. Osman Seçkin 29 Ekim 1955 Samsun doğumlu. İstanbul Kabataş Erkek Lisesi mezunu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Psikiyatri Kliniğinden uzmanlık aldı. Sivas'ta zorunlu hizmet yaptı ve sonrasında SSK Tepecik Eğitim Hastanesi'nde çalıştı.

1996 yılında istifaen ayrıldı. Klinik psikiyatrinin tüm alanlarında ve 1990 yılından beri Posttravmatik Stres Bozukluğu , Konsültasyon-Liyezon Psikiyatrisi , ayrıca Sosyal Psikiyatri , Politik Psikoloji Art Terapi ve Psikoterapi konularında aktif çalışıyor.

Mesleki birçok derneğin üyesi. İnsan Hakları Vakfı, EMOT ve Atakalp Hastaneleri kurucularından.

9 Eylül 2000 tarihinde Erasmus Ruh Sağlığı Atölyesini kurdu. Bu kurumda ekip arkadaşları ile birlikte çalışıyor.

Uzun süre İZFAŞ Yönetim Kurulu'na ve sanat etkinliklerine danışmanlık yaptı. 2000 yılından beri önemli endüstriyel kurumlara, bireysel gelişim, kurumsal danışmanlık, performans eğitimi ve mentörlük hizmeti verdi, veriyor. Kamusal alan ve eğitim kurumlarında sayısız konferans verdi.

TRT 2' de ve yerel televizyonlarda ruh sağlığı ve yaşam kültürü konularında eğitsel çalışmalar yaptı. Çeşitli gazete ve dergilerde yazdı. Basıma hazır yapıtları var. Fransızca ve İngilizce kaynak kullanıyor. Utkan Emek ve Ege Uras adında iki erkek çocuk babası. Yaşama dair her bir şeyle kendince ilgili...


Psikiyatrist Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Erasmus Ruh Sağlığı ve Atölyesi Kurucusu
Konsültan Psikiyatrist Osman SEÇKİN

0.232.446 25 28
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özel Bir Kitap Okuma Kulübü